Blue Code

Blue Code

S04E17 - Hloubkový ponor

8.12. 13:55
Prima Star
75 minutes
2019
Czech Republic Drama / Romantic

Mery má narozeniny a od Tomáška dostane drahý parfém. Markéta žárlí a rozhodne se, že se Mery pomstí.Vlčková je přesvědčená, že je jen unavená, Rasputin si už o její zdraví nemusí dělat starosti. Pak ale vidí, že vůbec v pořádku není. Saša zjišťuje, že si s V.I.P. konceptem tak trochu naběhla, protože musí řešit rýmičky bohatých pacientů místo zajímavějších případů. V.I.P. pacienti jsou otravní. Libuška pilně flirtuje s Filipem a získává tak místo v teamu.(TV Prima)

More information

Episodes

S04E70

Comeback

31.1. 02:35, Prima Star, 80 minutes

Comeback

Prokop se dozvěděl, že Maty byl s Laurou ve Štole a žárlivě na něj nastoupí. V přístupu k Lauře mění taktiku. Rasputin se postaví na sál k operaci mozku pana Sloupka, dědy kluka, kterému zachránil život. Bojan žádá Sašu o pomoc, potřebuje od hejtmanky získat informace o novém urgentu. Mají se v Rubavě bát? Žák je teď hodně spokojený sám se sebou, ale je s ním stejně spokojená i Dita? (TV Prima)

S04E71

Dva životy v sázce

1.2. 02:30, Prima Star, 80 minutes

Dva životy v sázce

Mašková je na prahu sebevraždy. Žákovi komplikuje život to, kam matka manipuluje Ditu. Důležitou zprávu pro urgent předá Bojanovi Adam a způsobí mu tím další vrásky. (TV Prima)

S04E72

Mesiáš

2.2. 02:47, Prima Star, 70 minutes

Mesiáš

Prokopovi se s Laurou zase daří, cítí se skvěle a Matymu to dává sežrat. Žák je nervní a nerudný a nikdo neví proč. Jen Dita dobře ví, co mu schází. Otázka je, jestli mu to chce dát. Tomášek začíná objevovat rubavskou vyloučenou čtvrť – Ronďák. Čeká tu na něj víc překvapení, než by se nadál. Kamil se prokecne; urgent v Rubavě skončí. Co teď?! (TV Prima)

S04E73

Spanilá jízda

3.2. 02:49, Prima Star, 70 minutes

Spanilá jízda

Prokop to s Laurou znovu rozjel a náležitě si to užívá. Ne tak Maty. Jak ten to asi celé zkousne? Žák je ze vztahu s výrazně mladší Ditou nadšený, ale možná mu pomalu začíná docházet dech. Stačí ve svých letech na mladou Ditu? Tomášek proniká hlouběji do tajů čtvrti Ronďák a zamotává se tu víc a víc. Zvěsti o novém urgentu a zavření toho rubavského vedou až k útokům na Sašu. Kdo bude s ní a kdo proti? (TV Prima)

S04E74

Podoby mateřství

4.2. 02:07, Prima Star, 76 minutes

Podoby mateřství

Tomáškovy vazby na Ronďák se dále prohlubují. Maty dostane příležitost strefit se do Prokopa a může ho před Laurou shodit. Žák si zavařil – zapomněl na dohodnutý večer s Ditou, a raději se zúčastní šipkového turnaje. Saša si najde novou zbraň proti Kamilovi. (TV Prima)

S04E75

Ten správnej čas

5.2. 02:46, Prima Star, 74 minutes

Ten správnej čas

Na Prokopa praskne, že Lauře lhal. Tomáška už spojení s Ronďákem dohánějí i v nemocnici. Ester utahuje smyčku kolem Žáka a chce k tomu využít i jeho matku. Prchlík Sašin útok odrazí a došlápne si na ni. (TV Prima)

S04E76

Skok do prázdna

6.2. 02:32, Prima Star, 79 minutes

Skok do prázdna

Laura se těžce sbírá z rozchodu. Oporu a kamarádku nachází ve Veronice. Tomášek má další násilný případ z Ronďáku. Dochází mu, jak drsné prostředí to je, ale přesto má pořád nepřekonatelné nutkání celý Ronďák spasit. Saša se Šeříkem rozplétají nitky nekalostí kolem nového urgentu. Ke komu nakonec vedou, vlastně není velkým překvapením. Tohle měli tušit už dávno! (TV Prima)

S04E77

Nejlepší kámoši

6.2. 13:37, Prima Star, 80 minutes

Nejlepší kámoši

Oslava Filipových narozenin dá Matymu a Lauře ne úplně chtěnou příležitost si mezi sebou promluvit. Bude někomu takový hovor příjemný? Levárny z Ronďáku se šíří po chodbách urgentu. Tomášek se snaží mít vše pod kontrolou a na pomoc se mu vrací taky nezdolná přítelkyně Mašková. Vikouš se nevinně ptá Žáka, proč u nich Dita nebydlí. Ale tím to nekončí, Žák se nestačí divit, co se to děje. Duo Saša Šeřík se pouští do téměř špionážní práce se snahou získat důkazy o Prchlíkově falešnosti a podvodech. (TV Prima)

Available in 14 hours
S04E78

Nedělám si srandu

7.2. 13:30, Prima Star, 85 minutes

Nedělám si srandu

Maty a Laura se spolu zaseknou ve výtahu. Saše a Šeříkovi se konečně naskytne možnost získat materiály usvědčující Kamila. Mašková se vrací do práce. Žákovi se podařilo Ditu náramně urazit, a teď je na něm, aby to napravil. (TV Prima)

Available in 1 day
S04E79

Episode 79

8.2. 13:30, Prima Star, 85 minutes

Episode 79

Hejtmanka konečně odkopla podvodníka Prchlíka. Adamovi se naskytne velká životní příležitost, ale musel by ihned opustit Rubavu. Maty by rád byl s Laurou, ale do jejich vztahu stále zasahuje Prokop. Žáka nutí okolnosti žádat Ester o pomoc. (TV Prima)

Similar shows

Discopříběh
Matusalem

About show

Czech Czech
2019
Czech Republic Drama / Romantic

Na urgentu nemocnice Rubava probíhá pod vedení vrchní sestry Mery cvičení traumaplánu. Do přesně naplánované akce, na které chce starostka Darina Růžičková získat politické body, přichází informace o výbuchu v dole. Traumaplán musí být zastaven, v důsledku výbuchu se totiž zřítil obytný dům plný lidí. Mezi záchranáři se v troskách domu se objeví doktor David Hofbauer a vytáhne z trosek umírajícího muže. David Hofbauer nastupuje na urgent Nemocnice Rubava a rovnou si veze pacienta, kterému musí zachránit život i nohu. Oddělení, které bylo připraveno na cvičení, musí obstát při skutečné hromadné nehodě. Někomu život zachrání, ale musí se připravit i na smrt těch nejbližší.(TV Prima)

Creators

Jaromír Polišenský

Cast

Roman Skamene, Sabina Laurinová, Kateřina Holánová, Jakub Štěpán, David Gránský, Renata Visnerová-Prokopová, Sandra Nováková, Petr Konáš, Roman Zach, Saša Rašilov nejml., Bára Fišerová, Jan Urban, Vladimír T. Gottwald, Veronika Divišová, Kristýna Frejová, Josef Vrána, Zuzana Skalická, Eva Janoušková, Martin Mejzlík, Šárka Vondrová, Vanda Chaloupková, Tereza Krippnerová, Josef Horák, Barbora Vacková, Matěj Rychlý, Benjamin Sejček, Lukáš Borik, Jakub Dittrich