N.C.I.S.

N.C.I.S.

S07E22 - Borderland

8.12. 02:00
Prima Krimi
55 minutes
2010
Action / Crime / Drama / Mysterious / Thriller

V kufru auta, které se právě začalo na vrakovišti šrotovat, byla nalezena mrtvola muže. NCIS zjistí, že mužem je Ray Collins, který během působení v Afghanistánu čelil řadě obvinění. Gibbs povolává tým k řešení dalšího případu v Annapolis, kde se na ohništi objevilo ohořelé lidské tělo. Výsledek identifikace všechny otřese...(TV Nova)

More information
S12E21

Lost in Translation

31.1. 01:35, Prima, 55 minutes

Lost in Translation

Vražda kapitána námořnictva Landise spustí další vyšetřování NCIS. Vyšetřovatelé najdou v místnosti celou řadu otisků prstů hledaného teroristy Kasima. Bishopová je však přesvědčená, že Kasim není terorista, ale že se naopak před nimi skrývá. To vzápětí potvrdí přítel kapitána Landise Wilks. Kasim během jejich mise v Afganistánu pomáhal americkým jednotkám jako tlumočník. Jeho bratr Rašíd, který se přidal k teroristům, vypsal na jeho hlavu odměnu. Ten pak napadne vojenský konvoj, unese jiného námořníka a žádá Spojené státy, aby mu bratra Kasima výměnou za uneseného muže vydaly. A tak se Gibbs a Bishopová vydávají do Afganistánu.(TV Nova)

S12E22

Troll

1.2. 02:05, Prima, 55 minutes

Troll

Zvláštní agent Ned Dorneget ze sekce kybernetických operací pomáhá týmu při vyšetřování vraždy důstojníka, který pracoval v Úřadu námořní rozvědky. Mezitím si celý tým láme hlavu s tím, že se Gibbs a Jake Malloy stali dobrými přáteli.(TV Prima)

S12E23

The Lost Boys

2.2. 02:04, Prima, 59 minutes

The Lost Boys

Případ kybernetické kriminality se naráz změní na případ nejvyšího světového významu poté co důkaz dovede tým na stopu mezinárodní teroristické skupiny, která rekrutuje prostřednictvím Internetu děti a na černém trhu získala bombu. Teroristé použijí bombu na konferenci v Káhiře, na které se účastní i agent Ned Dorneget. Když organizuje evakuaci hostů, dojde k výbuchu, který jej usmrtí...(TV Prima)

S12E24

Neverland

3.2. 02:05, Prima, 60 minutes

Neverland

Pátrání po vůdci teroristické skupiny Poslání pokračuje. Matka agenta Dornegeta Joanne se připojuje k vyšetřovacímu týmu. McGee a Abby zjistí, že teroristé skrze písničky posílají dětem šifrované zprávy. Tým pomalu odkrývá pozadí celé organizace. A když teroristé unesou malého Luka do Iráku, Gibbs, Tony a Joanne se vydávají za ním. Tonyho kontaktuje vůdce teroristů Daniela Budda. Během rozhovoru se ukáže, že to celé byla past. Luke vytahuje na tržnici zbraň a Gibbse dvakrát střelí.(TV Nova)

Similar shows

Sherlock Holmes

About show

Czech Czech
2010
Action / Crime / Drama / Mysterious / Thriller

From murder and espionage to terrorism and stolen submarines, a team of special agents investigates any crime that has a shred of evidence connected to Navy and Marine Corps personnel, regardless of rank or position.

Creators

Terrence O'Hara

Cast

Jackson Brundage, Thomas Rosales Jr., Jacqueline Obradors, David McCallum, Pauley Perrette, Sean Murray, Steve Eastin, Claudia Black, Darby Stanchfield, Mark Harmon, Mary Mouser, Vera Miao, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Brian Dietzen, Ed Moy, Stephanie Escajeda, Marco Sanchez